Ліки для лікування закритого носа

визначення

Закладеність носа (або закладеність носа) є дуже поширеним розладом дихальних шляхів, в якому, через накопичення слизу в порожнині носа, уражений суб'єкт скаржиться на труднощі вдихання кисню з носа.

причини

Закладений ніс є безпосереднім проявом запального процесу на тканинах носової підкладки, що неминуче сприяє накопиченню слизу в носі.

Закладеність носа пов'язана з численними захворюваннями або псевдопатологічними станами: алергією, відхиленням носової перегородки, курінням, вагітністю, грипом, збільшенням аденоїдів, поліпозом носа, ринітом і синуситом.

симптоми

Характерним симптомом закладеності носа є труднощі вдиху кисню через порожнини носа. Крім задишки, закладений ніс може викликати: апное сну, дефіцит мови, ускладнення слуху, гіпоксію, розрив, головний біль, загальне нездужання, поганий сон, кашель.

Інформація про закриті носи - лікарські засоби для лікування закритих носів не має на меті замінити прямий зв'язок між медичним працівником і пацієнтом. Завжди проконсультуйтеся з лікарем та / або спеціалістом перед тим, як приймати закритий засіб для носа.

наркотики

Кожна людина, принаймні раз на все життя, страждає від закладеності носа. Закладений ніс, по суті, є дуже поширеним розладом, повторюваним симптомом при багатьох захворюваннях. На щастя, закладений ніс, як правило, є тимчасовим станом, який може зникнути навіть без допомоги конкретних препаратів або методів лікування. Проте, з приводу стійкого або особливо дратівливого закладання носа, рекомендується думка лікаря, яка є важливою для того, щоб вести хворого до найбільш адекватного догляду.

Терапія залежить від причини, що виникає при виникненні закладеного носа. Наприклад, ми бачили, що холод завжди характеризується накопиченням слизу в носових порожнинах; отже, введення жарознижуючих і протизапальних препаратів (НПЗП) - сприяння загоєнню захворювання - також полегшує вивільнення носа з надлишку слизу.

Тим не менш, закладеність носа є характерним симптомом сезонної алергії та алергічного риніту: у подібних ситуаціях застосування антигістамінних препаратів, можливо, пов'язаних з кортикостероїдами, є особливо ефективним.

Незалежно від причини спрацьовування, препарати для знезараження особливо показані для лікування закладеного носа, тобто будь-якої речовини, здатного обмежити приплив крові до носової порожнини.

Загалом, природні засоби можуть бути використані для лікування закладеного носа: враховуючи дуже низьку тяжкість захворювання, іноді можна відмовитися від використання активних синтетичних інгредієнтів (ліків) на користь природних. Фумігації, збагачені протизапальними, антисептичними, протизапальними, відхаркувальними та антиоксидантними речовинами, прискорюють час загоєння закладеного носа.

Природні "ліки", найбільш вказуються для цієї мети, походять від: гамамеліса, гіркого апельсина, ефедри, евкаліпта, лаванди, лимона і м'яти.

Препарати протинабряку: зловживання цими препаратами може парадоксально погіршити симптоми закладеність носа, а також викликати безсоння, дратівливість і головні болі. Не використовуйте ці активні інгредієнти більше 4-5 днів поспіль.

НАСАВНИЙ Спрей

  • Оксиметазолін гідрохлорид, 0, 025-0, 05% розчин (наприклад, сикс Vicks, Oxilin, Equimet): застосовуйте 4-6 розпилювачів у кожну ніздрю двічі на день, якщо необхідно, для 0, 025% розчинів і 2-3 додатки для кожного ніздрю двічі на день для 0, 5% розчинів.
  • Хромоглікований натрій (наприклад, Lomudal Nasale) Рекомендується приймати препарат (4% розчини) при дозуванні спрею на кожну ніздрю, 2-4 рази на день.

Уральна адміністрація

  • Псевдоефедрин (напр. Actifed, Actigrip): псевдоефедрин є, мабуть, найбільш широко використовуваним препаратом в терапії як носова деконгестант; активний інгредієнт застосовують як у поєднанні з іншими лікарськими засобами (наприклад, антигістамінними препаратами, парацетамолом), так і в монотерапії. Псевдоефедрин стимулює вивільнення норадреналіну, тим самим надаючи хороший стискаючий ефект на судини. Починають терапію, приймаючи 30-60 мг препарату перорально кожні 4-6 годин, за потреби. Продовжуйте терапію, приймаючи 120 мг активної двічі на день. Не перевищуйте 240 мг на добу. Зверніться до лікаря.

Антигістамінні препарати очищають закладеність носа від алергії

НАСАВНИЙ Спрей

  • Азеластин (наприклад, Lasticom, Allespray): розпилювати препарат (0, 1%) один або два рази на ніздрю, двічі на день. При хронічних формах закладеного носа на алергічній основі дозування препарату (0, 15% розчин) включає застосування двох спреїв для кожної ніздрі, двічі на день.

ПРАВОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

  • Desloratadine (Es. Neoclarityn, azomyr, aerius): це лікарський засіб, який широко використовується в терапії для догляду за закладеним носом, пов'язаним з алергічним ринітом і сезонними алергіями. Рекомендується починати терапію, приймаючи 5 мг препарату перорально, один раз на день; завжди продовжуйте з однаковою індикацією. Тривалість терапії повинна бути встановлена ​​лікарем на основі відповіді на лікування і тяжкості стану.
  • Гідроксизин (наприклад, Atarax): препарат є антигістамінним, анксіолітичним і седативним засобом, який застосовується також при алергічних реакціях, пов'язаних із закладеним носом. Препарат рекомендується приймати в дозі 25 мг перорально (або внутрішньом'язово) 3-4 рази на день.
  • Цетиризин (наприклад, Rinalgit, Leviorinil, Reactine, Suspiria, Zyrtec): доступний як у таблетках, що ковтають, так і в цукерках для жування. Рекомендується приймати 5-10 мг активності на добу.

Кортикостероїдні препарати для лікування закладеного носа внаслідок алергічного риніту

Вказується в разі нездатності реагувати на застосування протинабрякових і антигістамінних препаратів для лікування закладеного носа, пов'язаного з алергією. Застосування кортикостероїдів також показане у випадках неаллергічного риніту. Не забувайте, що ці препарати можуть викликати нудоту, розлади травлення, головні болі та болі в суглобах.

НАСАВНИЙ Спрей

  • Флутиказон (наприклад, Avamys, Fluspiral, Flixonase, Nasofan): розпочати лікування, застосовуючи два спреї препарату на ноздрю двічі на день (доза на ніздрю: 50 мкг; загальна доза: 200 мкг). Дозування можна зменшити наполовину (один спрей на ніздрю один раз на день) для поліпшення симптомів. Не перевищуйте 200 мкг на добу.
  • Мометазон (наприклад, Nasonex, Rinelon): показаний для лікування закладеного носа на алергічній основі. Застосовуйте два спреї на ніздрю один раз на день.

Уральна адміністрація

  • Преднізон (наприклад, Deltacortene, Lodotra): для лікування симптомів середніх і важких суб'єктів, пов'язаних з алергічним закладеним носом, рекомендується приймати препарат при індикативній дозі 20-30 мг. Зверніться до лікаря, перш ніж приймати цей препарат.

Препарати для очищення закладеного носа в контексті застуди та грипу

  • Антибіотики: введення антибіотиків показано, коли закладений ніс залежить від бактеріальної інфекції. Приймайте ці ліки тільки за рецептом. Найбільш використовувані препарати:
    • амоксицилін (наприклад, Augmentin, Klavux): препарат особливо корисний у випадку піретринових стрептококкових інфекцій
    • кларитроміцин (наприклад, Biaxin, Macladin, Klacid, Soriclar, Veclam), корисний для ліквідації інфекції, спричиненої Haemophilus influenzae
    • Азитроміцин (наприклад, азитроміцин, цитробіотик, резан, азитроцин)
  • Антивірусні засоби: вказані тільки у випадку закладеного носа через вірусну інфекцію. Препарати повністю проявляють свій терапевтичний ефект при прийомі не пізніше ніж через 2 дні після появи симптомів. Деякі з найбільш використовуваних препаратів:
    • Amantadine (наприклад, Mantadan), Rimantadina (наприклад, Flumadine)
    • Zanamivir (напр. Relenza)

Для дозування: зверніться до лікаря.

  • Парацетамол або ацетамінофен (наприклад, тахіпірин, ефералган, панадол, пірос, тахідол): введення цього препарату корисно для зниження лихоманки, симптом, який часто супроводжує закладеність носа. Парацетамол вводять у дозі 325-650 мг на добу кожні 4-6 годин; альтернативно, приймайте 1 грам кожні 6-8 годин. Дозування залежить від стану, віку і ваги пацієнта. У разі холоду, кашлю і закладеності носа можна взяти комбінацію парацетамолу і кодеїну (наприклад, кодамол).
  • Ацетилсаліцилова кислота (наприклад, аспірин, вівин c, Ac Acet, Carin, Salicin): препарат, індикатор для дорослих, повинен прийматися в дозі 325-650 мг / день, перорально або ректально, кожні 4 години, при необхідності (не перевищуйте 4 грами на день). Введення препарату дітям у віці до 12 років може викликати серйозні побічні ефекти, такі як синдром Рея, дисфункція печінки і зміни головного мозку.
  • Ібупрофен (наприклад, Brufen, момент, Subitene): приймати пероральну дозу 200-400 мг (таблетки, шипучі пакетики) кожні 4-6 годин, за потреби.

Дотримання тільки що повідомлених доз гарантує швидке полегшення симптомів, включаючи закладеність носа.

Рекомендуємо

Аденома гіпофіза
2019
стручковий перець
2019
Афте на язиці І.Ранді
2019